0 (212) 999 59 33
SDSD
ASDFG
ASDASD
ASDSFHKK
KLKLK
 
 
                          Promar Medya Ajans Ve  Pazarlama Hiz. Ltd.Şti.
 
 
 
 
Promar medya ajans İstanbul merkezli bir bilişim şirketi olup 18 Yıllık bilişim sektörü tecrübesi bulunan uzman kişiler tarafından kurulmuş bir şirkettir.  8 yıldır promar markası ile kendi projelerine yazılım, tasarım ve mobil uygulamalar geliştiren firmamız 2015  yılı sonunda aldığı karar ile firma içi projeler geliştirmenin yanı sıra yazılım, mobil uygulama, tasarım hizmetlerini siz değerli müşterileri ile buluşturmaya başlamıştır. 
 
 
Amacımız doğru yazılımlar üreterek siz müşterilerimize satış sonrası da kesintisiz destek hizmeti sunmaktır. Çünkü biz biliyoruz ki desteği olmayan yazılımlar kesinlikle bir değer taşımamaktadır.
 
Bu yüzden yazılım satışından daha çok önemsediğimiz konu olan destek departmanımızı da siz değerli müşterilerimiz için ayrıca kurmuş bulunmaktayız . Yine siz değerli müşterilerimizi düşünerek mesai saatlerimizi uzattık sabah 09:30 ile gece 01:00 arası vermeye başladık. 
 
 
Yaklaşık 1 yıl boyunca scriptleri geliştirmek için profesyonel yazılım mühendislerimiz  ve tasarım uzmanlarımız geceli gündüzlü scriptlerimizi  geliştirmiştir. Müşterilerimize sunduğumuz scirptlerimiz en yüksek seviye güvenlik sistemlerine sahip olup mvc tabanlı yazılmıştır.
 
 Türkiye de ilk ve tek olan ''tam  yönetim sistemi'' bulunan script yazılımlarımız da web sitelerinizde gördüğünüz her bölümü admin panellerimizden yönetebilme imkanını müşterilerimize sunmaktayız.
 
Amacımız tam kapasite yönetilebilen ve kullanımı kolay web scriptleri geliştirmek ve destek hizmetlerini sağlamaktır.  
 
 
Promar olarak size tek vaad ettiğimiz şey kullanılabilir son teknoloji yazılımlar geliştirimek ve kesintisiz destek hizmeti sağlamaktır.