0 (212) 999 59 33

Teslimat ve İade Şartları

1) TESLİMAT ŞARTLARI

1.1)  Promar Medya Reklam Ajans ve Pazarlama Hiz. Ltd. Şti. Hizmetlerinden satın alacağınız hizmet hazır bir web sitesi paketiyse 1-2 iş günü içinde kurulumu yapılıp teslim edilir.

1.2)  Satın alınan hizmet özel bir web sitesi veya web yazılımı olması durumunda ise satış sözleşmesinde yer alan teslimat tarihleri geçerlidir.

1.3)  Web sitesi veya web yazılımının kurulumu Promar Medya Reklam Ajans ve Pazarlama Hiz. Ltd. Şti. tarafından yapılır, müşteriye herhangi kaynak kod veya fiziksel ürün teslimatı yapılmaz.

 

2) İADE ŞARTLARI

2.1)  Promar Medya Reklam Ajans ve Pazarlama Hiz. Ltd. Şti. tarafından sağlanan hazır paketlerin ayıp iddiası olması durumunda yapılacak olan uzman incelemesi neticesinde 8 gün içerisinde kısmi iadesi yapılabilmektedir. Kısmi iade yapılmasının sebebi alan adı, hosting gibi bir başka müşteriye satışı yapılamayacak cinsten hizmetlerin olmasıdır.

2.2)  Satın alınan hizmet özel bir web sitesi veya web yazılımı ise Promar Medya Reklam Ajans ve Pazarlama Hiz. Ltd. Şti. ayıbı gidermekle yükümlü olup, bu hizmetin iadesi mümkün değildir.

2.3)  Hazır paketlerde iadenin yapılabilmesi için adınıza/şirketinize düzenlenmiş olan faturanın ibrazı mecburidir. Aksi takdirde iade işlemi yapılamaz.